Üritused

21.12. 5.-9.kl. õppereis Tallinna. (8 detsember 2015)

21.dets. toimub 5.-9.kl. õppereis Tallinna.
I Külastame Eesti Teatri-ja Muusikamuuseumi - programm  „Ringreis mööda Eesti teatreid“
Ringreis viib meid erinevatesse Eestis paikadasse, mis on seotud teatritegevusega. Tutvutakse Eesti teatritega ja saame teada, millises linnas võib kohata tantsu-, muusika- ja sõnateatrit. Saame teada, millises Eesti otsas tehakse kõige rohkem teatrit ning millistes teatrites käib kõige rohkem inimesi, kus töötab kõige rohkem näitlejaid ja kus asuvad vanimad teatrihooned. Programm kestab 60 min. Hind: 2.50.
II Külastame Energia avastuskeskust - 5.-6.kl. keskuse külastus 7.- EUR ja lisategevus  teadusteater  "Avasta aur" 3.- EUR Teadusteatris saab näha lustakaid katseid, mis selgitavad aurumootori tööpõhimõtet, põnevate eksperimentidega võlutakse välja nii kuum kui külm aur, katsetatakse rõhu ning soojusmahtuvusega ja palju muud. Ehk võib vist öelda – lastakse „auru välja“ ja tekitatakse plahvatuslikke momente. Teadusteater on hea võimalus nii meelde tuletada unustatut kui õppida midagi täiesti uut!
 7.-9.kl. keskuse külastus 7.-EUR ja lisategevus teadusteater "Toitumismängud" 3.- EURKas köögis saab teha teaduspõhiseid katseid? Uurime üheskoos, mida huvitavat ja põnevat saame teha köögis leiduvate asjadega. Lisaks põnevale kogemusele saame ka teada, miks nähtud katsed toimivad ning kuidas ise neid katseid kodus järgi teha. .
Väljasõit kooli juurest kell 8.00.. Tagasi kooli juures orienteeruvalt kell 19.00.
Õpilane maksab kokku 12.50 + kaasa võtta söögiraha (Mcdonalds või Hesburger).
Kooli poolt transport Tallinna.
Raha tuua klassijuhataja kätte hiljemalt  18.dets.