Algas uus õppeaasta! (4 september 2015)

Kohtla-Nõmme Koolis käib kokku 128 last. Lasteaias: sõimerühm 14 last õpetajad Piret Ammas, Külli Raidma ja õpetaja abi Tiina Telling, keskmine rühm 16 last õpetajad Hiia Kukk, Kaija Alamets ja õpetaja abi Leili Vaatsep, vanem rühm 14 last õpetajad Mariliis Kurs, Margot Poom ja õpetaja abi Enna Liiv. Muusikaõpetaja Asta Jugaste ja liikumisõpetaja Piret Niglas. Kool: 1.klass 9 last klassijuhataja Silva Torm, 2.klass 10 last klassijuhataja Tiia Laanemäe, 3.klass 9 last klassijuhataja Katrin Tiirik, 4.klass 10 last klassijuhataja Ruth Kerov, 5.klass 12 last klassijuhataja Piret Niglas, 6.klass 11 last klassijuhataja Tiina Grauberg, 7.klass 7 last klassijuhataja Imbi Tito, 8.klass 9 last klassijuhataja Kaire Rooden ja 9.klass 7 last klassijuhataja Tiina Grauberg. Kooli direktor Moonika Mägipõld ja õppejuht Tiina Grauberg.