Loosiõnn naeratas! (15 mai 2014)

Kohtla-Nõmme Kooli 5.kl. klassijuhataja Imbi Tito,  6.kl. klassijuhataja Kaire Rooden ja 7.kl. klassijuhataja Silva Torm osalesid Tervise Arengu Instituudi poolt korraldatud  Suitsuprii klassi konkurssist , mis toimus sel korral 07.10.2013-07.04.2014.  Suitsuprii klassi võistlus on suitsetamisvastane ennetusprogramm 4.-12. klasside õpilastele. Konkursi peamisteks eesmärkideks on ennetada või edasi lükata suitsetamise ja suitsuvabade tubakatoodete tarbimise alustamist laste ja noorte seas, motiveerida tubakat tarbivaid õpilasi  sellest loobuma ning toetada tubakavabadust kui eluviisi. Kõikide suitsupriina lõpetanud klasside vahel loositi välja 15 x 320 eurost auhind.  Loosiõnn naeratas meie kooli 7.klassile, kes sai 100.-eurot.