TUBLID SUUSATAJAD! (23 jaanuar 2014)

TUBLID SUUSATAJAD!

Kohtla-Nõmme Kooli suusatajad saavutasid Alutaguse Noorte Mängudel põhikoolide arvestuses suusasprindis I KOHA. 5.klassi tüdrukute arvestuses pääsesid A-finaali Regina Poom I koht, Grete Aul II koht ja Hermeli-Ann Virumäe IV koht. A-finaali pääses veel 8.-9.klaasi tüdrukute arvestuses Kristin Rastvorov II koht ja 8.-9.kl. poiste arvestuses Herko-Ardi Virumäe IV koht. Tublid olid veel Carmel Poom, Marielle Kurs, Sven-Andres Niglas, Reigo Jool, Raiko Jool, Marten Kuusmann, Martin Kängsepp ja Markus Kängsepp.