Korvpallikonstruktsioonid on paigaldatud (16 veebruar 2009)

Heategevuskampaania abil soetatud uued korvpallikonstruktsioonid on paigaldatud!

Enne 3. mail 2008.a toimunud Kohtla kooli 220. aastapäeva üritust algatati heategevuskampaania, mille käigus kutsuti üles kooli vilistlasi ja kõiki teisi häid inimesi annetama raha Kohtla Põhikooli vastremonditud spordisaali uute korvpallikonstruktsioonide soetamiseks.

Üleskutsele reageeris 55 inimest, kes annetasid kokku 24810 krooni. Lisaks koguti kooli aastapäevaüritusel anonüümsete annetustena 961 krooni. Seega koguti heategevuskampaania käigus uute korvpallikonstruktsioonide soetamiseks 25771 krooni.

Korvpallikonstruktsioonid tarnis ja paigaldas OÜ Stigmar.

Kõikide abiliste meelespidamiseks paigaldati kooli spordisaali ka tänutahvel, kus on kirjas annetajate nimed ning kogutud summa.

Veelkord suur tänu kõigile, kes heategevuskampaanias osalesid!

Korvpallikonstruktsioonide paigaldamist toetasid:

Ain Kuusik, Tarmo Türkson, Imre Meller, Illart Jool, Merike Orula (Asi), Tarvo Virve, Imbi Tito, Taavi Unuks, Jaak Saaremäe, Mihkel Saaremäe, Ege Jool (Vist), Margus Kilk, Maanus Kilk, Urve Kilk, Toomas Aul, Gunnar Ord, Mati Moosel, Juta Kaitsa (Sternhof), Ene Külaots (Rehtla), Reet Rattur (Mäe), Anu Vahermaa (Kaiste), Tanel Kivimäe, Ülo Paulus, Egle Pedak, Tiit Aul, Jana Kolga, Ene Aschjem (Kuusik), Ruth Laanemägi, Mari Luuk, Sirje Laansoo (Lemba), Juhan Laansoo, Andre Soom, Riho Altnurme, Junika Adson (Kruglova), Peeter Ilves, Marek Pragi, Aliide Almik (Narusk), Maive Raudver (Kivimäe), Aare Rebban Peoteenindus OÜ, Heino Pikkor, Meelis Mäe, Lembit Laas, Janar Tukkija, Kristjan Onton, Raul Altnurme, Mait Rooden, Rainer Veski, Riina Suuban, Kalle Pärt, Anu Arnover (Kiristaja), Vilmar Engel (Stepenko), Rita Lepik (Suuban), Ando Kasela, Marina Alanko (Asi) ning Jaak Rooden.