Kool Õppetöö Töötajad Õpilased Lingid Lasteaed Galerii Vilistlased Projektitöö Kooli Facebook Fotogalerii
 

- Kohtla-Nõmme Kool võtab konkursi korras tööle (loe edasi)

- Kohtla-Nõmme Kool võtab konkursi korras tööle (loe edasi)
- 6.okt. Õpetajate päev ja omavalitsuspäev koolis (loe edasi)

- 5.okt. PILDISTAMINE KOOLIS JA LASTEAIAS (loe edasi)

  Õpetajad

NIMI

AINE

E-POST

Marje Kaljumäe

Keemia, inimeseõpetus, terviseõpetus, geograafia, bioloogia, loodusõpetus

marje@kohtpk.edu.ee

Tiina Grauberg

Õppejuht. Ajalugu,ühiskond, karjääriõpe, Klassijuhataja (6., 8. kl.)

tiina@kohtpk.edu.ee

Ruth Kerov

Klassiõpetaja (2.kl.), eesti keel ja kirjandus (9.kl.), eesti keel (7.kl.)

ruth@kohtpk.edu.ee

Katrin Tiirik

Klassiõpetaja (1.kl.),käsitöö, kunst (1.,2.,4.kl.)

tiirikkatrin@hot.ee 

Silva Torm

Klassiõpetaja (3.kl.),käsitöö, kunst (3.kl.) Eripedagoog

silva@kohtpk.edu.ee

Imbi Tito

Klassijuhataja (9. kl.),  muusikaõpetus, huvijuht

imbi@kohtpk.edu.ee



Piret Niglas

Kehaline kasvatus, klassijuhataja (7. kl.)

piret@kohtpk.edu.ee



Anna Boikova

Vene keel (6.,7.,8.,9.kl.)

 boikova@hot.ee

Silvar Ammas

Poiste tööõpetus, kunstiõpetus (5.-9.kl.)

 silvarammas@gmail.com

Saima Veesaar

Tüdrukute käsitöö

 saimaveesaar@hot.ee

Svetlana Vassiljev 

Matemaatika (5.,6.,7.,8.,9.kl.) füüsika; klassijuhataja (5.kl.)

Svetlana.Vassiljev
@kohtpk.edu.ee

Natalja Samsonova

Inglise keel (3.,4.,5.kl.)

samsonovna@gmail.com

 Laine Jürise

 Eesti keel (5.,7.,8.kl.)

 

Tiia Laanemäe

Klassiõpetaja (4. kl.), käsitöö, (2.,4.kl.); vene keel (5.kl.)

tiia.laanemae@mail.ee  

Natalja Hramtsova

Informaatika. 

 natalja456@gmail.com

Ly Eero

Inglise keel (6,.7,.8,.9.kl.)

 

 
Kohtla-Nõmme Kool, Kooli 6, Toila vald 30503. Tel. 33 25144; e-post: kool@kohtpk.edu.ee