Lasteaed

- vastuvõtu kord
> Galerii
> Kasulikud lingid

- 26.mai - Tutipidu (loe edasi)

- 19.mai - algklassid Tallinnas õppeekskursioonil (loe edasi)

Lasteaed

Üldinfo

Kohtla-Nõmme lasteaed „Liblikas” tegutseb 1949.aastast alates. 2000 aastal kolis lasteaed Kohtla Põhikooli hoonesse, kuna kooliõpilaste ja lasteaialaste arv oli selleks ajaks sedavõrd vähenenud, et kahe eraldi maja ülalpidamine ei õigustanud ennast. Selleks renoveeris vallavalitsus koolimaja I korrusel lasteaia jaoks ruumid. Muusikasaal asub koolimaja 2.korrusel. Toit valmistatakse Kohtla-Nõmme Kooli sööklas. Kohtla-Nõmme Kool on liitunud PRIA koolipiima- ja puuvilja projektiga. Lisaks on õues kaasaegne mänguväljak.2013.a septembrist ühines lasteaed põhikooliga ja kannab Kohtla-Nõmme Kooli nime. 2014.aastal avati lasteaias kolmas rühm. Õppetöö toimub eesti keeles.

Meie jaoks on tähtsad:

• lastesõbralikkus ja individuaalsuse arvestamine

• loovus ja loovad isikud

• koostöö lastevanematega

• tervis

• elukestev õpe

• meeskonnatöö

• head suhted

Kohtla-Nõmme Kool, Kooli 6, Kohtla-Nõmme vald 30503. Tel. 33 25144; e-post: kool@kohtpk.edu.ee